SP’li Sevim: Erbakan Hocamızı Sevmek Kuru Kuruya Olmaz

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 9. Vefat yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. “Erbakan Hocamızı seven herkese açık çağrımızdır” başlığı taşıyan ve Sevim’in sosyal medya hesaplarında yayınlanan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Erbakan Hocamızı seven herkese açık çağrımızdır” başlığı taşıyan ve Sevim’in sosyal medya hesaplarında yayınlanan açıklamada şu ifadeler yer aldı: 

“ERBAKAN HOCAMIZI SEVEN HERKESE AÇIK ÇAĞRIMIZDIR” 

Erbakan Hocamızın vefatının üzerinden tam 9 yıl geçti.Onu yitirmenin hüznü ve onun yolunda yürümenin mutluluğu içerisindeyiz. Aşk ile kaldırdığımız başparmaklarımızı, sadakatle indirmeyenlerdeniz… Hocamızın bu vefat yıldönümünde, her sene olduğu gibi, birçok övgü dolu mesaj okuduk. Taraflı tarafsız herkesin, Erbakan Hocamıza övgülerine şahit olduk…Bu bizleri mutlu ediyor şüphesiz. Ancak Erbakan hocamızı övmek de, sevmek de bedel ister!
Necmettin Erbakan, bir futbolcu, bir şarkıcı, bir sanatçı değil ki onu sevmenin bir bedeli olmasın.O bir düşünce adamıydı!  O mücadele insanıydı! O ömrünü çileyle yoğurmuş bir liderdi.Kadim geçmişimizi, ana ilkelerimizi, inandığımız değerleri bizlere, yeniden ve yeniden öğretti. İşte bu yüzden, Erbakan Hocamızı sevmek, Erbakan Hocamızı övmek kuru kuruya olmaz, olamaz! Hocamızı sevmek için, AB değil İslam Birliği demek lazım.

Hocamızı sevmek için, tam bağımsız Türkiye aşkıyla yanmak lazım. Hocamızı sevmek için, yerli, milli ve süratli kalkınma hedefine yürümek lazım!
Erbakan Hocamızı sevmek için, bu milletin çocukları için gözyaşı dökmek, refahı herkese yaymak, kaynakları rantiyecilere değil aziz milletimize aktarmak lazım! Hocamızı sevmek için, Önce Ahlak ve Maneviyat demek lazım! Ayaklarını bu topraklara basmak lazım.Bana ne Amerika’dan diye haykırmak lazım! Öyle kuru kuruya övmekle olmaz!Erbakan Hocamızı sevmek için


BEDEL ÖDEMEK LAZIM!

 Ben bu vesile ile Erbakan Hocamıza hak veren, yolum Erbakan’ın yoludur diyen herkesi, istisnasız herkesi, onun Genel Başkanı olarak vefat ettiği partisine, Saadet Partisi’ne davet ediyorum.” Gelin, elele verelim. Erbakan Hocamızın yolunda daha güçlü yürüyelim.


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı