Doktorları eleştiren Müge Anlı’ya sosyal medyada büyük tepki

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, canlı yayında doktorları eleştirince sosyal medyadan büyük bir tepki geldi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, canlı yayında sağlık çalışanlarına hakaret edince sosyal medyadan büyük bir tepki geldi. Migren ağrısı nedeniyle arabada iğne olmak istediğini, ancak bunun doktorlar tarafından kabul edilmediğini belirten Müge Anlı, canlı yayında bu yaşanan tepki gösterince eleştirilerin hedefi oldu.

ATV’de hafta içi her sabah yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert canlı yayınında Müge Anlı, sağlık çalışanlarına ve doktorlara tepki gösterince olanlar oldu. Şu zamanlarda ülkemiz koronavirüs ile mücadele ederken Müge Anlı’nın canlı yayında doktorlar hakkındaki söylemleri sosyal medyada büyük tepkileri de beraberinde getirdi.

Müge Anlı doktorların bu tutumundan memnun kalmadığını belirterek “Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın” diyerek canlı yayında bunları söyleyince sosyal medyada adeta linç yağmuruna tutuldu ve özür dilenmesi istendi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı