Can Yaman Survivor’ı Kabul Etmedi!

Can Yaman, İtalya'dan gelen 'Survivor' sunuculuğu teklifini 'yardımcı sunucu' olacağı için kabul etmedi.

Can Yaman, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarla magazin gündemini yerinden oynatmıştı. Ünlü oyuncunun açıklamalarının ardından dizi projesi iptal edilmişti.

KABUL ETMEDİ!

Yaman, dizi projesinin iptalinin ardından İtalya’da yayınlanan ‘Survivor’ın sunuculuğu için görüşmeler yapmıştı. Tv100’ün haberine göre; Sözleşme aşamasına geldiği anlaşmada Can Yaman’a ‘yardımcı sunuculuk’ teklifi yapıldı. Ünlü oyuncu da bu teklifi geri çevirdi.

Can Yaman Kimdir?

Son zamanlarda yaptığı açıklamalar ve girdiği polemikler yüzünden eleştiriler alsa da hala magazin gündemindeki popülerliğini koruyan Can Yaman’ı gelin birlikte tanıyalım.

8 Kasım 1989 tarihinde Yugoslav kökenli bir ailenin tek çocuğu olarak İstanbul’un Suadiye mahallesinde doğmuştur. Can Yaman’ın annesinin adı Güldam Can, babasının adı Güven Yaman’dır. Boyu 1.83 metre boyunda ve 70 kilodur. Burcu ise Akrep burcudur.

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olan Can Yaman, 1 senelik zorunlu avukatlık stajını yaparken Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk eğitimi alıp avukatlığı bırakarak oyunculuğa başladı.

2014 yılında ilk defa Gönül İşleri isimli dizide Sinem Kobal ile birlikte rol alarak yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekti. İlk başrol deneyimini ise 2015 yılında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde yaşadı. 2016 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedik’te Tarık karakterini canlandırırken Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt gibi usta oyuncularla birlikte ekranlarda yer alma fırsatı buldu. 2018-2019 yıllarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde başrol olarak 51 bölüm oynadı.

Can Yaman’ın Rol aldığı diziler:

2014 – Gönül İşleri (Bedri) (TV Dizisi)
2015 – İnadına Aşk (Yalın Aras) (TV Dizisi)
2016 – Hangimiz Sevmedik (Tarık) (TV Dizisi)
2017 – Dolunay (Ferit) (TV Dizisi)
2018 – Erkenci Kuş (Can Divit) (TV Dizisi)

Can Yaman’ın rol aldığı tiyatro oyunları:

Sahte Gelin
Ay Işında Şamata
Mavi Oyunu
Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar
Göcekler Göğerince

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı