Beşiktaş Belediyesi’nden Sevgililer Günü Süprizi

Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü birbirinden farklı içeriklerle kutlayacak. Kutlamaların adresinin Barbaros Meydanı olacağı programda, Beşiktaş İskele’de seyahat eden yolculara kırmızı gül dağıtılacak. 

Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde Beşiktaş Belediyesi, bir nebze de olsa insanları mutlu etmek ve tebessüm ettirebilmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde birbirinden farklı etkinlikler düzenleyecek. Kutlamaların adresiyse Barbaros Meydanı olacak. Çiftler alana Barbaros Meydanı’nın girişine monte edilecek olan kalp ikonlu sekiz metre uzunluğundaki ‘Aşk Yolu’ndan geçerek girecek. Çiftler kırmızı kalp görünümündeki fotoğraf panosunda da aşklarını resmedebilecekler. Ayrıca sevgililerin ve katılımcıların 14 Şubat’a yönelik dileklerini yazıp yapıştıracakları özel bir alan da Beşiktaş Belediyesi tarafından oluşturulacak. Beşiktaş’ta yaşamış şairlerin dizelerinden oluşturulan en güzel aşk sözlerinin yer alacağı kalp figürleri de Barbaros Meydanı’nda yer alacak. Ayrıca gün boyu Beşiktaş Vapur İskelesi’nde yolculuk yapan insanlara da sevgi gününe özel kırmızı gül dağıtılacak.

Gün boyu devam edecek kutlamalarda Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da çiftlerle bir araya gelecek. Bu özel günde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih: 14 Şubat Cuma

Yer: Beşiktaş Barbaros Meydanı

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı